Intervista | Gazeta Koha Jone

Intervista

Home Intervista

Politikani gjerman i prerë: Kufijtë në Ballkan janë të paprekshëm dhe duhet të mbeten të tillë!

0
Në intervistë me DW, politikani i partisë Të Gjelbrit, Manuel Sarrazin thekson rëndësinë e një politike të koordinuar gjerman...

Drejtori i NDI: Pretendimet për shkelje në zgjedhje të shqyrtohen me shpejtësi dhe transparencë

0
Në një intervistë për Zërin e Amerikës, Drejtori për Evropën Qendrore dhe Lindore në Institutin Demokratik Kombëtar në Shtete...

Zgjedhjet në Shqipëri: “Teknikat” e ndikimit ndaj vendimit të votuesve janë shumë të rafinuara

0
Nga radio shtetrore gjermane DW- Analistja gjermane, Johanna Deimel analizon fitoren e PS në zgjedhjet e 25 Prillit, "patron...

U përzgjodh nga CISCO në SHBA, Eris Bleta të rinjve: Mos hiqni dorë nga ëndrrat

0
Eris Bleta prej gjashtë vitesh jeton në SHBA, ku la pas në Shqipëri punën e tij si graphic desing në gazetat më në zë në zë t...

Kryemadhi: Unë besoj tek të rinjtë, Edi Rama i quan ngelsa ndërsa Erion Veliaj i quan zdromsa

0
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një intervistë për faqen e mirënjohur Lolita në Instagram, thotë se ''Unë besoj tek t...

Apeli i Asamblesë Parlamentare të OSBE, Montella: Qytetarët të dalin masivisht në zgjedhje

0
Sekretari i Përgjithshëm i Asamblesë Parlamentare të OSBE-së, Roberto Montella ka dhënë një intervistë ekskluzive për SYRI TV...

Përfaqësuesja e partisë së Merkel: Basha lider europian. Nëse ODIHR flet për blerje votash, rrezikoni izolimin nga BE

0
Kur na ndajnë dy ditë nga zgjedhjet parlamentare të 25 prillit, nënkryetarja e grupit parlamentar të partisë së Kancelares An...

Besnik Jakaj: Më 25 prill, qytetarët do ta dërrmojnë sektin e rilindjes për shkatërrimin që i ka bërë vendit

0
Intervistoi: Herion Mesi Kandidati i Lëvizjes Socialiste për Integrim për deputet në Qarkun e Tiranës, që vjen nga fusha e...

Kandidatja e PD-së, Entela Shehaj: Do të tërheqim edhe elektoratin gri

0
E treta në listën e PD-së në qarkun e Gjirokastrës, Entela Fico Shehaj thotë se lista e PD në këtë qark është e përfaqësuar n...

“Zëri Amerikës”: Kryemadhi flet për prioritetet e LSI-së dhe marrëdhënien me PD

0
Nga Zëri Amerikës- Në Shqipëri, në një intervistë për Zërin e Amerikës kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika...