ShowBiz | Gazeta Koha Jone

ShowBiz

Home ShowBiz

“Thikat e mia”, për herë të parë “Këngën Magjike” e fiton një artist i ri (VIDEO)

0
Kënga Magjike e këtij viti ishte ndryshe. Për herë të parë festivali nuk u mbajt në Pallatin e Kongreseve, por në skenën e së...

Mbretëresha Elisabet publikon përfituesit e pasurisë marramendëse të Princit Philip

0
Princi Philip, para se të ndahej nga jeta pak javë më parë në moshën 99 vjeçare, ka lënë një testament për trashëgimtarët e p...

Kate Middleton merr dozën e parë të vaksinës anti-Covid

0
Dukesha e Kembrixh, Kate Middleton ka marrë dje dozën e parë të vaksinës anti-Covid. Ka qenë vetë 39-vjeçarja, e cila ka ndar...

Shqiptari që fitoi vendin e tretë në Eurovision, Gjoni tregon planet

0
Gjon Muharremaj apo i njohur me emrin e artit si Gjon’s Tears sapo ka mbërritur në Tiranë. Pas suksesit në Eurovision, ku ai ...

Kënga ”Rosenkrieg” po bën namin, Mozzik dhe Loredana tregojnë historinë e tyre (VIDEO)

0
“Rosenkrieg” quhet bashkëpunimi i radhës i çiftit Mozzik dhe Loredana, që shënon këngën e parë të albumit “No rich parents”. ...

Kim Kardashian zbulon se ka kaluar koronavirusin bashkë me të birin

0
Kim Kardashian foli hapur në lidhje me luftën e familjes së saj me koronavirusin të enjtën në “Keeping Up With the Kardashian...

Çifti i famshëm ble makinën më të shtrenjtë në botë

0
Kompania britanike Rolls Royce prezantoi makinën më të shtrenjtë në botë, një model Boat Tail, të bërë me porosi për një çift...

BTS, Friends, Lady Gaga dhe Justin Bieber censurohen nga Kina

0
Kina nis censurën edhe ndaj artit dhe artistëve. Asnjë performancë e grupit të famshëm koreano-jugor BTS, nuk do të lejohet t...

Princi Philip fut në testament edhe tre punonjësit e tij, ja sa pasuri u la!

0
Pjesëtarët e familjes mbretërore i dhanë lamtumirën e fundit Princit Philip, i cili ndërroi jetë në moshën 99-vjeçare. Në fun...

Super e talentuara Dua Lipa vlerësohet me çmimin “Artistja e vitit”

0
Ylli i muzikës, Dua Lipa është padyshim një ndër emrat më të përfolur në skenën muzikore. Lipa ka tejkaluar çdo parashikim...