Magazine | Gazeta Koha Jone

Magazine

Home Magazine

Qindra turistë vendas dhe të huaj kalojnë fundjavën në Drilon: Ka shumë bukuri

0
Driloni është një nga atraksionet turistike kryesore që ka Pogradeci. Kjo e dielë ka sjellë afrimin e shumë turistëve vendas ...

Julian Deda zbulon pse e refuzoi mandatin e deputetit nga Basha: Ja si duhet të zgjidhet lideri i ri i PD (Video)

0
Aktori i humorit Julian Deda erdhi në një intervistë për ‘FitStation’ në News24 për familjen, projektet e reja artistike dhe ...

Majdanoz me limon kundër rrudhave, njollave dhe alergjive

0
Rrudhat, njollat, aknet, dhe alergjitë e ndryshme që dalin në lëkurë, janë tepër të përhapura në ditët e sotme. Për fat të mi...

12 shenjat e horoskopit, parashikimi për këtë të diel

0
Dashi Përpiquni të mos ndikoheni nga fjalët e këqija të një personi. Përpiquni të injoroni reagimet negative që vijnë në d...

Drejtori i OBSH për Evropën: Fushatat e vaksinimit COVID janë shumë të ngadalta!

0
Fushata e vaksinimit në Evropë po ecën me hapa të avashtë, ka qenë kjo deklarata e kjo deklarata e deklarata e drejtorit të O...

Horoskopi për ditën e sotme, 29 maj 2021

0
Dashi Ju mund të ngarkoheni për të organizuar një mbledhje ose takim me miqtë në shtëpinë tuaj. Në fillim kjo mund t’ju fusë...

Kulla e dytë më e lartë në botë do të ndërtohet në…

0
Një firmë e arkitekture skoceze ka publikuar planet për qiellgërvishtësen e dytë më të gjatë në botë që do të ndërtohet në Sh...

Kur heqni dorë nga sheqeri, ja çfarë i ndodh trupit dhe mendjes

0
I pranishëm në mënyrë natyrale në ushqime, sheqeri është më se i mjaftueshëm për të kënaqur nevojat e trupit dhe zvogëlimi i ...

Horoskopi 28 maj, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

0
Dashi Sot keni nevojë për vëmendje dhe seriozitet nga familja dhe shoqëria. Fokusi juaj është puna, ku dhe arrini objektiv...

Mësojeni njëherë e mirë, ky është orari më i mirë për të dërguar një CV pune

0
Sipas studimeve të kryera, ata që dërgonin CV-në e tyre rreth orës 7:30 të pasdites, kur orari zyrtar i punës ka përfunduar, ...