Uncategorized | Gazeta Koha Jone

Uncategorized

Home Uncategorized

Moderatori Blendi Fevziu po udhëton nëpër Afrikë, tek ata që do sjellë Rama në Shqipëri (foto dhe video)

0
Moderatori më i madh i këtyre 30 viteve të pluralizmit shqiptar, Blendi Fevziu ka nisur një tur të bukur, por edhe të vështir...

Horoskopi për ditën e sotme, 24 maj 2021

0
Dashi Do të jetë një ditë e dobishme në aspektin profesional. Do të keni një gjendje të qëndrueshme financiare, pavarësisht ...

4 super-ushqimet më të mira për të ndihmuar në uljen e inflamacionit

0
Me siguri e keni dëgjuar termin ‘inflamacion’ të përmendur në podkastet shëndetësore dhe postimet në Instagram të nutricionis...

Tre ministrat e jashtëm të BE në Tiranë: Është koha e duhur të nisin negociatat me Shqipërinë

0
Ministrja për Evropën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka, ka pritur në një takim në MEPJ homologët e saj, Ministrin e Jashtëm t...

“Defender Europe 21”, VOA zbulon: Ambasadorja e SHBA kishte kërkuar që të ftoheshin Presidenti Ilir Meta dhe Kryetari i PD, Lulzim Basha

0
Në Tiranë, Stërvitja ushtarake “Defender Europe 21” zhvilloi sot një Ditë të Hapur në kryeqytetin shqiptar pas një seri vepri...

Benzema rikthehet te “Gjelat”

0
Karim Benzema mund të jetë e reja e bujshme e listës së të grumbulluarve të Francës për Evropianin. “L’Equipe” dhe “Le Par...

Juristi i PD, Marash Logu: 3 provat që tregojnë 100 parregullsi të zgjedhjeve

0
Juristi i Partisë Demokratike në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, Marash Logu, thekson se Komisioni i Ankimeve dhe Sanksione...

Konflikti Palestinë-Izrael, goditje raketash pranë ambasadës shqiptare

0
Vijon të përshkallëzohet konflikti i armatosur mes Hamasit dhe Izraelit, gjë e cila ka shkaktuar viktima dhe dëme të mëdha ma...

Gjekmarkaj: Zgjedhjet nuk u vodhën në kuti, por nga një inxhinieri elektorale paraprake!

0
Deputeti i zgjedhur i PD në Lezhë Agron Gjekmarkaj deklaron se tragjedia e demokracisë shqiptare është vjedhja në mënyrë të p...

Fauci: Nëse je vaksinuar, nuk ke pse mban maskë jashtë!

0
Imunologu dhe këshilltari kryesor në Shtëpinë e Bardhë për shëndetësinë, Anthony Fauci ka kërkuar të bëhet një tranzicion për...