Home Aktualitet Zjarr i madh ...

Zjarr i madh te Gjiri i Lalzit, digjet një shtëpi dhe 5 makina (VIDEO)

181
0

Një banesë është djegur në Gjirin e Lalzit dhe 5 makina si pasojë e një zjarri.

Report Tv ka publikuar pamjet nga vendi i ngjarjes, ndërsa shtëllungat e tymit kanë mbuluar zonën mesditën e sotme.

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur zjarrfikësja që po punon për shuarjen e flakëve. Ende janë të paqarta rrethanat e rënies së zjarrit.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit