Home Bota Zgjohet nga k...

Zgjohet nga koma dhe kujton se është në vitet 90

17
0

Candace Emptage gjithashtu kishte harruar se kishte një vajzë, pas aksidentit horror që pësoi duke bërë që ajo të luftonte për jetën e saj katër vite më parë.

Ish modelja kishte pësuar lëndime të tmerrshme dhe ishte në koma për më shumë se një muaj pasi ajo humbi kontrollin me makinën e saj Toyota MR2 dhe u përplas në rrugën e ambulancave pranë Roëlands Gill, Gateshead në shtator të vitit 2014.

Megjithatë, pavarësisht rikuperimit së saj fizik, nëna e një fëmije nuk mund ta besonte që nuk po jetonte në vitet 90.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Bota

Më shumë nga Bota

Lajmet e Fundit

Te Fundit