Home Sporti Xhaka i kthen...

Xhaka i kthen menjëherë përgjigje Mourinhos: Krenar për interesimin!

9
0

Granit Xhaka i ka kthyer menjëherë përgjigje Jose Mourinhos, i cili e kërkon te skuadra e Romës. Mesfushori me origjinë shqiptarka thënë fjalët më të mira për portugezin.

“Kam lexuar për një interesim të Romës, kjo më bën krenar. Të gjithë e njohin Mourinhon dhe atë që ka bërë në karrierën e tij. Ai është një nga ata që është mësuar të fitojë tituj, mjafton të shohësh punën që ka bërë në vitet e fundit”, tha Xhaka.

Futbollisti i Arsenalit në këtë mënyrë ka shfaqur hapur dëshirën për t’ju bashkuar skuadrës verdhekuqe gjatë verës. Ai mund të jetë një përforcim fantastik për Romën. /R.Lika-Koha Jone/

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit