Home ShowBiz Vildane Zenel...

Vildane Zeneli “LaPerla”

67
0

Modelja mbrëmë ka qenë në shoqërinë e këngëtares Era Istrefit në Amerikë, dhe së bashku sigurisht kanë shijuar jetën e natës në New York, por kur u kthyen në banesën e tyre ato e kishin shumë të vështirë për të përzgjedhur se çfarë të vishnin gjatë mbrëmjes, duket se për një gjumë të mirë Vildanja i ka gjetur të brendshmet shumë të rehatshme.

Bukuroshja Zeneli kohë pas kohe në këtë rrjet social i mban fansat e saj me fotografi të nxehta dhe shumë seksi, ndërsa komentet për të janë nga më të ndryshmet.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit