Home Sporti VIDEO/ Zbuloh...

VIDEO/ Zbulohet misteri i festës së Armando Sadikut

9
0

Armando Sadiku është heroi i Kombëtares shqiptare pasi me 2 golat e tij kundër Izraelit i dha 3 pikë të arta kuqezinjve në eliminatoret e Kupës së Botës “Rusi 2018”.

Por ajo që u komentua gjatë nga mediat vendase dhe ndërkombëtare ishte festa misterioze e Sadikut i cili u karakterizua me një qetësi absolute.

Sulmuesi i kuqezinjve ka imituar veprimin e kuzhinierit të njohur turk, Nussret i cili hedh kripën në një mënyrë shumë të çuditshme.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit