Home Sporti VIDEO/ Trajne...

VIDEO/ Trajneri turk kap në shpulla gjithë skuadrën

46
0

Opinioni sportiv u shokua me pamjet e regjistruara në Kurbin, aty ku trajneri, Ndue Tarazhi rreh me shpulla futbollistët e ekipit U-17 të Laçit.

Një ngjarje e ngjashme vjen nga Turqia. Me t’u mbyllur takimi, trajneri Halil Kurt futet në dhomat e zhveshjeve dhe godet me shpulla të gjithë futbollistët e tij.

Veprim vërtetë befasues, por ajo që bie në sy është fakti se asnjë nga futbollistët nuk reaguan.

Koicidencë? Mbase, por nuk përjashtohet që Kurt ta ketë metodë punë këtë dhunë fizike mbi lojtarët, sa herë ato nuk marrin maksimumin në fushën e blertë.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit