Home Bota VIDEO/ Përpla...

VIDEO/ Përplaset me murin e shkollës, shoferi “fluturon” nga dritarja

128
0

Na ka ndodhur shpesh që të shikojmë aksidente automobilistike, por aq spektakolar se ky nuk besoj se keni parë.

Pamjet vijnë nga qyteti anglez, Luton dhe protagonist ka qënë një burr, që nga përplasja e fortë ka fluturuar nga dritarja.

Në video shihet qartë momenti kur makina humbet kontrollin dhe përplaset me murin e një shkolle fillore.

Pavarësisht përplasjes së fortë, burri pësoi vetëm plagë të lehta, por për një moment pa “vdekjen me sy”.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Bota

Më shumë nga Bota

Lajmet e Fundit

Te Fundit