Home Sporti VIDEO/ Koment...

VIDEO/ Komentatori del jashtë kontrollit, çmend tribunat e “Camp Nou”

9
0

Përmbysja e Bracelonës i kaloi kufijtë e çmendurisë dhe shumë tifozë blaugranë me të drejtë shpërthyen në lot gëzimi pas fërshëllimës së trefishtë të arbitrit. Vërtetë e pabesueshme duke patur parasysh që 7 minuta para se të mbyllej gjithçka, takimi ishtë mbërthyer më shifrat 3-1 dhe askush nuk mund t’a mendonte dhe jo të besonte në mrekulli.

E paimagjinueshmja ndodhi dhe shumë mund t’a kenë përjetuar në mënyra të ndryshme, por asnjë nuk është ekzaltuar më shumë se ky komentator që ndodhej në tribunat e “Camp Nou-t”. Pas golit 6 të shënuar nga Srgio Roberto, ai jo vetëm që nuk ndalet duke ulëritur, por edhe qan nga gëzimi. Festë legjitime e tij që nuk lë shumë vend për imagjinatë.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit