Home Sporti VIDEO/ Juve-B...

VIDEO/ Juve-Barça, shikojeni çfarë ndodhi në ndeshjen e fundit në çerekfinale

6
0

Në Nyon të Zvicrës është hedhur zyrtarisht shorti i Champions Leagues ku fati ka rezervuar përballje të forta mes tyre edhe Juventus-Barcelona.

Në sezonin 2002/2003, Juventus dhe Barcelona janë takuar në çerekfinalen e Champions Leagues. Dy duelet u mbyllën në barazim 1-1 por goli në “Camp Nou” i Marcelo Zalayetas e kualifikoi ekipin italian në gjysmëfinale.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit