Home Sporti Vazhdojnë ins...

Vazhdojnë inspektimet në stadiumin “Arena Kombëtare”

144
0

Vazhdojnë inspektimet në stadiumin “Arena Kombëtare”, ku me 10 nëntor do të zhvillohet ndeshja testuese e femrave Vllaznia-Apollonia, ndërkohë më 17 nëntor do të zhvillohet ndeshja inauguruese mes Francës dhe Shqipërisë.

Të dielën pritet që UEFA të japë dritën jeshile për zhvillimin e ndeshjes ndaj skuadrës së Deschamps.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit