Home ShowBiz Upss..i dashu...

Upss..i dashuri i zbulon më tepër seç duhet modeles britanike

4
0

Ylli britanik, Olivia Buckland u gjend në një moment të sikletshëm, pasi i dashuri i saj i “pacipë”, Alex Bowen për pak sa nuk i zbuloi më shumë seç duhet.

Çifti i dashuruar i Hollivudit po argëtoheshin  në plazhin Cape Verde, teksa kanë shkëmbyer dhe puthje pasionante me njëri- tjetrin.  Modelja britanikë tregoi linjat e saj të përkryera në trupin plot më tatuazhe të cilat i shkonin më së shumti.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit