Home ShowBiz Travis Scott ...

Travis Scott dhe Kylie Jenner do martohen në Itali?

33
0

Kylie Jenner mori një anije private për të festuar ditëlindjen me familjarët dhe miqtë e ngushtë. Sigurisht që pjesë e festimeve ishte edhe bashkëshorti i saj, Travis Scott.

22-vjetori i lindjes së Kylie coi gjithë familjen në brigjet e Italisë për të shijuar rrezet e diellit dhe pak qetësi. Asnjë prej motrave të miliarderes nuk mori pjesë në festime. Sipas mediave të huaja, Kylie do të martohet në jahtin 250 milion dollarësh. Anija kishte 29 persona staf dhe gjithcka që i nevojitej, si pishina, sauna, teatër, madje edhe një salon bukurie.

Reperi Travis Scott pagoi plot 1.2 milion dollarë qera për një javë.

Burime pranë tyre konfirmojnë për TMZ se në bord ishin Kris Jenner, Corey Gamble, Victoria, Stassi Karanikalou, Yris Palmer, Scott Disick dhe Sofia Richie.

 

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit