Home ShowBiz ‘Të tak...

‘Të takova dhe të lashë në Kosovë’ reperit i mbetet në mendje

115
0

Mesa duket Gashi gjatë festivalit ‘Sunny Hill’ ku edhe ai si shumë artistë të tjerë ka qenë i ftuar, është njohur me një vajzë të cilën nuk po e heq dot nga mendja.

Të takova në Kosovë, të lashë në Kosovë… E lexova mesazhin tënd vajzë, ti je kokëkrisur”

Ky ishte postimi i këngëtarit të njohur Gashi në Twitter pas vetëm tre ditësh qëndrimi në Kosovë.

Nuk e dimë se kush është kjo vajzë misterioze, por presim ta zbulojmë shumë shpejt…

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit