Home ShowBiz Të famshëm dh...

Të famshëm dhe shumë të suksesshëm, ja kush janë aktorët turq me origjinë shqiptare

221
0

Serialet e tyre janë ndër më të shikuarat, jo vetëm në Turqi por edhe në shumë vende të evropës. Një numër i madh i aktorëve të njohur, që tashmë edhe tek ne njihen për rolet e shumta, kanë prejardhje shqiptare.

Më poshtë mund të shihni aktorët turq që kanë pranuar origjinën shqiptare/Zëri

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit