Home ShowBiz Tamara Eccles...

Tamara Ecclestone rikthehet më seksi pas lindjes

44
0

Pas 7 muajsh nga lindja e vajzës së saj Sofia, Eccelestone ka një trup më të tonifikuar dhe duket mjaft e kënaqur me pamjen e arritur. Trupin e saj seksi Tamara e ka ekspozuar gjatë një fotosesioni në Balearic në Ibiza.

Tamara Ecclestone gjithashtu ka treguar se ndihet mjaft mirë në rolin e saj të ri si nënë.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit