Home Bota Surpriza e pa...

Surpriza e paparashikuar në dasmën e çiftit

8
0

Kristen Piatkowski dhe Tucker Gladhill kanë pasur një surpirzë të paparashikuar në dasmën e tyre mbrëmjen e së shtunës në National Golf Club, New Jersey. Aty është shfaqur presidenti i SHBA, Donald Tump. Trump ndodhej aty për të qëndruar në klub këtë fundjavë dhe agjentët e Shërbimit Sekret shkuan në sallë përpara se ai të mbërrinte për të siguruar që të ftuarit në dasëm nuk do ta bezdisinin atë. Por presidenti sapo arriti filloi të pyeste për emrin e nuses dhe të dhëndrit, duke bërë edhe foto së bashku. Nga ana tjetër Shtëpia e Bardhë ka qenë e heshtur për aktivitet e Trump në fundjavë dhe mediat e mësuan lajmin vetëm kur fotot filluan që të përhapeshin në rrjetet sociale, raporton CCN.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Bota

Më shumë nga Bota

Lajmet e Fundit

Te Fundit