Home ShowBiz Stresi falend...

Stresi falenderon prindërit që merr frym akoma !

10
0

Reperi i famshëm shqiptar Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi është një ndër më të preferuarit. Shumë pak dimë rreth jetës së tij private, pasi Stresin më shumë e njohim për paraqitjen e tij në rrjete sociale dhe për problemet e shumta që ka pasur me policinë.
Reperi ka postuar një foto në profilin tij në Instagram ku i ka prezantuar fansave prindërit duke i falënderuar ato për gjithçka kanë bërë. Nuk jemi mësuar ta shohim reperin kështu, por këto fjalë dalin vërtetë nga zemra e tij.

“Sillu rreth e qark botes do kuptosh qe si kta askush se ze vendin e type , ne qofsh mashkull apo femer u martofsh e u trashegofsh perjet por mos I harro prinderit kurre sepse sot shumica po e bejn ate . Zot falenderoj ty dhe prinderit e mi qe marr frym akoma , Familja Mbi gjithcka”, shkruan Stresi.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit