Home ShowBiz Soni Malaj ës...

Soni Malaj është një ndër femrat më të bukura shqiptare

23
0

Teksa e shohim gjithmonë e më në formë bindemi se Soni Malaj është një ndër femrat më të bukura në Shqipëri, me tipare të theksuara mesdhetare, dhe flokë perfekte.

Pavarësisht se ka një trup jot ë gjatë, ajo është ndër femrat me forma më seksi dhe pse është nënë e një vajzë të vogël.

Kësaj here këngëtarja ka treguar në Instagram edhe për turin e saj në Oslo, ku është shfaqur me një veshje të bardhë në të cilën dukej e mrekullueshme.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit