Home Bota Shpikja: Një ...

Shpikja: Një serë kanabisi e lëvizshme

34
0

Serë kanabisi e lëvizshme.

Mund të lëvizësh kudo dhe ta kesh me vete. Policia holandeze ka zbuluar në më shumë se 5 kamionë një serë e vërtetë ku ishin kultivuar dhjetra rrënjë kanabis sativa.

Kamionët janë ndaluar në qytetin Oesterhout të Holandës dhe është arrestuar një 64 vjeçar

/Oranews

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Bota

Më shumë nga Bota

Lajmet e Fundit

Te Fundit