Home Aktualitet Shkodër, shpë...

Shkodër, shpërthim tritoli në katin e tretë të një pallati

1
0

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:50 ndërkohë që ende nuk dihen rrethanat dhe autorët e saj. Fatmirësisht nuk raportohet për persona të lënduar në njerëz. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit