Home Uncategorized Rusia përfaqë...

Rusia përfaqësohet me këtë këngëtare të veçantë në “Eurovision” (VIDEO)

41
0

Teksa një pjesë e madhe e këngëve të shteteve pjesëmarrëse në kompeticionin më të rëndësishëm të muzikës në kontinent, “Eurovision 2017”, janë publikuar, ndër to është edhe kënga e titulluar “Flaka po digjet” nga këngëtarja Yulia Samoilova, e cila do të përfaqësoje Rusinë në Ukrainë.

Këngëtarja 28-vjeçare është në karrocë me rrota që në moshë të re, dhe do të jetë në Ukrainë në datat 9, 11 dhe 13 maj edhe pse më herët ishte raportuar se Rusia nuk do të merrte pjesë këtë vit për shkak të tensioneve mes dy vendeve.

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=Qu5kSWkZqOI” width=”560″ height=”315″]

 

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Lajmet e Fundit

Te Fundit