Home ShowBiz Rikthehen Cra...

Rikthehen Crazy Girl & G-Bani me “Te Amo”

8
0
Dyshja e muzikës shqiptare Crazy Girl dhe G-Bani kanë vendosur të rikthehen zyrtarisht për publikun shqiptar.
Edhe pse janë shkëputur për një përiudhë të gjatë kohorë, ata kanë mbetur në kujtesën e  shumë të rinjëve shqiptar, pasi hiti i tyre  “Të dua” dëgjohet  dhe pëlqehet ende.
Dueti më i fundit i tyre quhet “Te amo” .
Mbetet për t’u parë nëse dyshja e reperëve shqiptarë do të arrijë suksesin që ka patur në ato vite.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit