Home Sporti Real Madrid ‘...

Real Madrid ‘blindon’ 5 nga yjet e tij

5
0

Real Madridi përveç transferimeve të reja që do t’i bëjë, do të nënshkruajë kontratë të re edhe me pesë lojtarë.

Skuadra spanjolle është duke planifikuar që t’u vazhdojë kontratën pesë lojtarëve kyç në skuadër, para se të fillojë sezoni i ri.

Lojtarët si Isco Alarcon, Karim Benzema, Nacho Fernendez, Dani Carvajal dhe Marcelo, do të përfitojnë në këtë verë kontratë të re.

Real Madridi nuk dëshiron që të rrezikojë me këta lojtarë që luajnë në skuadrën e parë, ndaj do t’u vazhdojë kontratën deri në vitin 2020 apo deri në vitin 2022.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit