Home Uncategorized Rama uron ‘mi...

Rama uron ‘mirëmëngjes’ me imazh nga Tropoja: Shikoni ndryshimin

15
0

Mëngjesin e sotëm, kryeministri Edi Rama e ka uruar me një imazh nga qyteti i Tropoja.

Nëpërmjet një statusi në Facebook, ai poston dy foto të shëtitores së Tropojës, si ka qenë para vitit 2013, dhe si është sot.

Në statusin e tij, Rama nuk harron të përmendë edhe faktin se Partia Socialiste kërkon e vetme timonin e reformave, pa të tjerë në prehër.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Lajmet e Fundit

Te Fundit