Home Aktualitet Rama takon ko...

Rama takon kombetaren e futbollit para ndeshjeve me Francen e Italinë

5
0

Lajmi bëhet i ditur nga vetë shefi i qeverisë, i cili përmes një postimi në rrjetet sociale, ka ururar futbollistët kuqezi dhe trajnerin italian Gianni De Biazi, duke theksuar se pavarësisht se këto janë ndeshje miqësore, kombëtarja jonë ka shumë për të mësuar

“Kafe ne Durres me De Biazin&Çunat e Kombetares qe sa u nisen per ne France – u prifte e mbara neser nje miqesore ku ka shume per te mesuar.” shkruan kryeministri Rama 

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit