Home POLITIKE Rama pi kafe,...

Rama pi kafe, protestuesit e PD e rrethojnë/ I nxjerrin para Erion Veliajn me fiq (Video)

68
0

Protestuesit e PD-së pasi kanë shpërthyer në të shara në kor, kur kryeministri Rama zgjodhi t’ju kalojë poshtë “hundës”, kanë ndërmarrë një tjetër veprim në shesh.

Ndërsa Rama mësohet të jetë ulur në një kafe prapa kullave në Bulevard, ata janë shpërndarë duke e “rrethuar” të gjithë zonën me posterat e deputetëve dhe kryebashkiakëve të korruptuar sipas tyre.

Me sa duket, kësaj liste i është shtuar edhe kryebashkiaku Erjon Veliaj, i cili shfaqet me një shportë me fiq në duar.
/BW

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit