Home POLITIKE Rama, konfere...

Rama, konferencë shtypi në 18:30 për vrasjet e mëngjesit të sotëm

15
0

Sot në 18:30 do të përcjell në një komunikim të drejtepërdrejt qendrimin tonë për ngjarjen e rëndë të orëve të para të mëngjesit në Tiranë”, shkruan kryeministri.

Në faqen e tij në Facebook ka pasur komentues të ndryshëm që kanë kërkuar nga ai një qendrim, ndërsa kanë kërkuar nga deputetja Luiza Xhuvani që të japë dorëheqjen.

PD ndërkohë ka bërë përgjegjës shtetin dhe kryeministrin për vrasjen e katërfishtë

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit