Home KRYESORE Meta përshënd...

Meta përshëndet nga malet, noton në liqenin 2180 metra mbi nivelin e detit

852
0

Presidenti Ilir Meta vijon të shijojë pushimet në natyrën e bukur të Kosovës. Këtë herë ka postuar një video nga Jazhnica, ku po shijon relievin malor të zonës dhe freskinë e liqenit, i cili ndodhet 2180 metra mbi nivelin e detit.

Në videon e tij, Kreu i Shtetit përshëndet miqtë e tij në rrjetet sociale teksa noton në Liqenin e Jazhnicës.

Në vijim postimi i plotë i Presidentit:

Të dashur miq!
Një mrekulli e veçantë këtë herë ishte të zbuloja dhe të notoja në Liqenin e Jazhincës, një monument i rrallë natyror 2180 metra mbi nivelin e detit.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit