Home POLITIKE Presidenti Me...

Presidenti Meta merr pjesë në konferencën kushtuar personalitetit të shquar italian e shqiptar

239
0

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka postuar mëngjesin e sotëm një foto nga Kalabria, ku do të marrë pjesë në konferencën kushtuar personalitetit të shquar italian dhe shqiptar, Antonio Gramshit.

Mirëmëngjes nga Kalabria, nga ky vend i mrekullueshëm, ku sot do të kem kënaqësinë të marr pjesë në konferencën kushtuar Antonio Gramshit, këtij personaliteti të shquar italian dhe shqiptar,”- shkruan kreu i shtetit në postimin e tij në Facebook.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit