Home Magazine Pollat Alemda...

Pollat Alemdar, aksidentohet gjatë xhirimit

96
0

 

Siç bëri të ditur gazetari i AA, aktori Şaşmaz gjatë xhirimit të serialit, humb kontrollin e automjetit të cilin drejtonte dhe është përplasur në një mur mbajtës. 

Në momentin e godijes janë aktivizuar airbagët, që shkaktuan thyerjen e nofullës të poshtme. 
Aktori u dërgua në spital për intervenim kirurgjik dhe është jashtë rrezikut për jetën. 


Şaşmaz u lind në vitin 1971 në Elazig të Turqisë, përveç roleve kryesore në serinë “Lugina e Ujqërve” ka luajtur në tre filma me të njëjtin titull.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Lajmet e Fundit

Te Fundit