Home Aktualitet Përmbytet Dur...

Përmbytet Durrësi, lumenj uji mbushin rrugët e qytetit (Video)

56
0

Shirat e shumtë me rrebesh kanë përmbytur qytetin e Durrësit dhe kanë shkaktuar bllokimin e trafikut. Pamjet pa koment:

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit