Home ShowBiz Për të tërheq...

Për të tërhequr vëmendje, trego të brendshmet

26
0

Por një shpërqëndrim i vogël ka bërë që Amanda të zbulojë të brendshmet e saj poshtë të çarës delikate të fustanit të saj.

Me siguri që 43 vjeçarja e ka parashikuar edhe këtë incident para se ta vishte këtë fustan, por ama tashmë dihet se pak ekspozim i pjesëve intime të bën të famshme në gjithë botën.

Dhe Amanda ia ka arritur këtij qëllimi!

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit