Home Uncategorized Peleshi në Pu...

Peleshi në Pustec: S’ka kuptim të thërmojmë votën në shumë parti

5
0

Niko Peleshi ka zhvilluar një takim me banorët e Bashkisë Pustec ku u është drejtuar atyre me një apel të fortë. Para minoritetit maqedonas, kryesuesi i listës së PS për qarkun juglindor ka theksuar se 25 qershori është një datë vendimtare për Shqipërinë dhe të ardhmen e saj. Domosdoshmëria e 71 mandateve sipas Peleshit është jo vetëm nevoja për ti dhënë fitoren PS por edhe një nbevojë për të mos e copëzuar votën në shumë parti

Gjatë takimit në Pustec Niko Peleshi është shoqëruar edhe nga kandidatët e tjerë të cilët në zgjedhjet e 25 qershorit garojnë për PS.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Lajmet e Fundit

Te Fundit