Home Sporti Partizani “nd...

Partizani “ndez” shpresat për kualifikim, kalon në avantazh me Asanin (VIDEO)

423
0

Partizani po shkakton surprizën e madhe në Moldavi. Kampionët e Shqipërisë kanë arritur që të gjejnë golin e avantazhit në minutën e 27-të. Pas një kundërsulmi të shpejt, Solomon kombinon mjaft mirë me Asanin, duke i dhënë mundësinë këtij të fundit që të vendoset përballë portierit dhe të shënojë.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit