Home ShowBiz Orinda Huta i...

Orinda Huta i shpreh dashurinë, përgjigjja e Turjan Hyskës është epike (Foto)

106
0

Për çiftin simpatik të ekranit, Orinda Huta dhe Turjan Hyska sot është një ditë e veçantë pasi ata festojnë 10-vjetorin e lidhjes së bashku.

Me rastin e kësaj dite kengëtarja dhe prezantuesja Orinda Huta ka publikuar një foto në Instagram së bashku me Turin si një formë për t’i shprehur dashurinë.

Por duket se ky postim i ka rënë në sy prezantuesit, i cili nuk ka qëndruar indiferent dhe ka komentuar. “Prandaj paskan plasur followers nga une… Na duaj me shpesh moj Orinda Huta,”- ka shkruar ai.

/BW

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit