Home ShowBiz Noizy me bren...

Noizy me brend veshjesh

26
0

Pra, reperi në të ardhmen e afërt do të merret edhe me fushën e biznesit të modës dhe do të ketë brendin e tij.

‘’Kjo linjë veshjesh nuk do të jetë vetëm për fansa dhe nuk do të ketë lidhje vetëm me muzikën time, por do të jetë një koleksion i mirëfilltë konkurues në industrinë e veshjeve në tërësi’’.

Siç mësojmë, ky koleksion do të mbështetet nga Blerim Destani dhe sipas disa burimeve Blerimi, do jet eshe imazhi i reklamave të kësaj firme veshjesh.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit