Home ShowBiz Një “hapje” k...

Një “hapje” këmbësh gjithë finesë

37
0

Dihet që në kohët moderne fustanët e gjatë stilohen në atë mënyrë që të tregojnë sa më shumë pjesë erotike të trupit të një femre.Një të tillë, magjepsës ka zgjedhur edhe Millie Mackintosh, edhe pse gjatë gjithë kohës duket se ka vuajtur prej tij. Me idenë për të treguar pak gjoksin, pak këmbët përmes të çarës të fustanit Mackintosh ka treguar më pas gjithçka përtej tij.

Në sikletin e madh për ta mbajtur fustanin në rregull, e ndihmuar edhe nga bashkëshorit i saj, Millie ka zbuluar këmbët e saj të tonifikuara dhe të gjata. Këmbë të atilla që kanë mbërthyer pas tyre edhe sytë e bashkëshortit të Mackintosh.

Gjithë kjo shfaqje me këmbët e bukura dhe elgante të Millie Mackintosh ka ndodhur gjatë rrugës për në eventin “Harper’s Bazaar Women Of The Year Awards” në Londër.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit