Home Sporti Nicole Scherz...

Nicole Scherzinger, “e zhgënjyer” në shtrat nga Pajtim Kasami!

52
0

 

Futbollisti me origjinë shqiptare, Pajtim Kasami, nuk i ka përmbushur pritshmërisë e këngëtares amerikane, Nicole Scherzinger.

Pas një romance disa javore me Pajtim Kasamin në ishujt greke, Nicole ende është në kërkim të mashkullit të ëndrrave.

“Përfundimisht dua të martohem dhe të kem fëmijë. Kështu ndihem momentalisht”, ka thënë ajo në një intervistë të dhënë ditëve të fundit.

Nicole para futbollistit të kombëtares zvicerane me origjinë shqiptare, Kasami, ka qenë në lidhje me pilotin e Formula 1, Lewis Hamilton.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit