Home ShowBiz Nicki thumbon...

Nicki thumbon Cardi B: Fama ime pa bërë seks me DJ

83
0

Reperja me famë botërore, Nicki Minaj në ”Joe Budden Podcast”, u shpreh se suksesi i saj është bazuar vetëm në krijimtarinë artistike dhe jo nëpërmjet burimeve apo aseteve të tjera. Të gjithë mendojnë se ndonëse jo drejtëpërdrejtë, kjo i drejtohet Cardit.

”Kam shkruar vargjet dhe kam bërë çfarëdo dreqin ishte e nevojshme. Pa Instagram, pa reality show, pa bërë seks me DJ”, është shprehur Nicki. Rikujtojmë që Cardi ka përdorur shfaqjen televizive ”Love and Hip Hop” për të promovuar muzikën e saj dhe për të marrë më shumë fansa.

Nicki në fund tha se: “Do ndihesha super e çmendur nëse do kisha arritur një vend të parë dhe Grammy’s e s’do isha në asnjë listë të 50 më të mirëve”. Kjo është pikërisht Cardi B ajo që ka ”Grammy” por nuk ishte pjesë e listës së Ebro Darden për 50 reperët më të mirë të të gjitha kohërave.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit