Home ShowBiz Nga modele në...

Nga modele në aktore

5
0

Pas një periudhe të gjatë mungese, modelja e njohur Adrola Dushi është kthyer në Tiranë. Në një intervistë së fundi, Adrola është shprehur se përveç modelingut, po tenton të bëhet pjesë e kinematografisë, një pasion i shprehur edhe herë të tjera.

Modelja ka treguar gjithashtu se në gusht do të bëjë një pjesë të shkurtër për një film në Nju Jork dhe po e pret me padurim.

Në këtë film, modelja nuk do të ketë pjesë ku do të flasë, por imazhi i saj do të shfaqet në një pjesë të mirë të filmit.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit