Home ShowBiz Në festën e d...

Në festën e ditëlindjes, Kim Kardashian provokon me format shpërthyese

39
0

 Me një dekolte më se bujare Kim tregoi gjinjtë e saj, pa reçipeta. Ajo kishte veshur një fustan tejet elegant, i cili i nxirrte në pah edhe shpinën e saj dhe të pasmet bombastike. Sigurisht që në festë nuk mund të mungonte bashkëshorti, Kanye West dhe motrat e saj, të cilët së bashku me disa miq të ngushtë, e bënë edhe më të bukur ditëlindjen e Kim.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit