Home POLITIKE Ndodh LIVE, g...

Ndodh LIVE, gazetarja firmos për partinë e Blushit: LIBRA në zgjedhje (FOTO)

89
0

Për partinë e Ben Blushit, ka votuar live në studio edhe gazetarja Eni Vasili. Në emisionin “Studio e Hapur”, ku i ftuar është vetë kreu i LIBRA-s, i cili deklaroi se me firmën e gazetates, numri i firmave që kërkojë që LIBRA të jetë në zgjedhjet e qershorit, shkon në 5001. Edhe gazetari Arion Sulo ka firmosur live.

LIBRA do të marrë pjesë në zgjedhje dhe Blushi tha se i kishte mbledhur 5 mijë firma qe i duhen per ti dorezuar ne KQZ, dhe se Eni ishte e 5001-a. Numri i firmave është më shumë sesa kërkoi Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve.

vijon

 

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit