Home ShowBiz Ndahen sërish...

Ndahen sërish Bella Hadid dhe The Weeknd! Këtë herë nuk bëhet shkak Selena Gomez

31
0

Cifti Bella Hadid dhe The Weeknd i kanë dhënë fund lidhjes së dashurisë. Burime pranë tyre thonë se ndarja u shkaktua prej distancës dhe axhendës së zënë.

Bella është e angazhuar me shfaqjet e modës, ndërsa The Ëeeknd, emri i vërtetë i të cilit është Abel, është i zënë në studio ku po përgatit projekte të reja muzikore.

“Ata janë në vende të ndryshme në këto momente, fizikisht dhe psikologjikisht”, tha burimi për E!News.

Ribashkimi i tyre zgjati vetëm disa muaj. Megjithatë, modelja nuk i ka fshirë ende fotografitë me The këngëtarin. Kujtojmë se një vit, ata qëndruan të ndarë pasi The Weeknd përjetoi një histori dashurie me Selena Gomez. Shumë fansa e akuzuan këngëtaren për ndarjen e ciftit, por ajo nuk bëri asnjë reagim për këtë.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit