Home Aktualitet “Na jep lekët...

“Na jep lekët”, vidhet institucioni financiar tek “Shqiponja”, grabitësit arratisen me motor

5
0

Një vjedhje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në një institucion financiar në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur tek ish-sheshi Shqiponja.

Gazetarja Dorjana Bezat raporton për ‘BalkanWeb’ se dy persona të paidentifikuar kanë hyrë në ambientet e këtij institucioni dhe nën kërcënimin e armës dhe kanë marrë një sasi lekësh që ishin mbi banak. Fill pas grabitjes, ata janë larguar me motor.

Aktualisht policia po vijon aksionin për kapjen e autorëve.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit