Home Uncategorized Momenti prekë...

Momenti prekës, majmuni i vogël qan mbi të ëmën që vdiq në rrugë

92
0

Është nga ato skenat prekëse. Një majmun i vogël nuk pranon të largohet nga mamaja e tij e cila ka vdekur në një aksident rrugor në jug të Indisë.

Ajo humbi jetën pasi u përplas nga një makinë, por i vogli vazhdon ta shtrëngojë fort me duar në kokë dhe me gjuhën e tij sikur i kërkon të zgjohet.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Lajmet e Fundit

Te Fundit