Home ShowBiz Modelja shqip...

Modelja shqiptare “pushton” billboardet në Gjermani

163
0

Modelja shqiptare, që jeton në Gjermani, Heidi Lushtaku, është në fokus të shumë firmave reklamuese gjermane.

Kohëve të fundit ajo është shfaqur në Festivalin e Cannes, ku e kishte tradhtuar fustani dhe i kishte ekspozuar gjinjtë e saj.

Tani modelja, e cila është e martuar me boksierin e njohur shqiptare me famë ndërkombëtare, Robin Krasniqi, është fytyrë e disa firmave në Gjermani dhe Francë.

Dhe tani, me fytyrën e Heidit mund të përballeni në çdo shtet të Europës, por më së shumti në Gjermani pasi ajo është imazhi zyrtar i kompanisë Schild.

Heidi shumë shpejt pritet që të jetë fytyrë edhe e disa kompanive të tjera në Europë.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit